Toimintakertomus 2008

Hallitus
Teppo Mäkimurto puheenjohtaja
Hannu Hurtig varapuheenjohtaja
Petri Kyllönen sihteeri, rahastonhoitaja
Maritta Matikainen jäsen
Matti Luokkala jäsen
Jari Ruonala jäsen
Urpo Mansikka jäsen

Tilintarkastajat
Lea Strand
R-L Moisanen

Toiminta
Hallituksen kokoukset.
Sääntömääräiset kokoukset keväällä ja syksyllä.
Porinakerhot eri toimijoiden luona 6 kertaa.

Tapahtuman nimi Päivämäärä
07.09.2019
10.09.2019
11.09.2019
11.09.2019
12.09.2019
14.09.2019
03.10.2019
05.10.2019
10.10.2019
12.10.2019
17.10.2019
26.10.2019
30.10.2019
05.11.2019
09.11.2019
11.11.2019
13.11.2019
16.11.2019
23.11.2019
04.12.2019