Nuoret Osakesäästäjät

Nuorten Osakesäästäjien valiokunnan yhteystiedot

Kaisa Vanha-Perttula, Chairperson (puheenjohtaja)

kaisa.vanhaperttula@nuoretos.fi
chair@nuoretos.fi

Maria Nurminen, Vice chair

maria.nurminen@nuoretos.fi

Emilia Kivikko, Head of Secretary

emilia.kivikko@nuoretos.fi
secretary@nuoretos.fi

Arttu Pyykönen, Head of Media

arttu.pyykönen@nuoretos.fi

media@nuoretos.fi

Milja Heikura, Head of events

milja.heikura@nuoretos.fi
events@nuoretos.fi

Tomas Parkama, Head of Brand

tomas.parkama@nuoretos.fi

Salla Smeds, Head of events

salla.smeds@nuoretos.fi
events@nuoretos.fi

Juulia Riippi, Treasurer

juulia.riipi@nuoretos.fi
treasurer@nuoretos.fi

Lisätietoa Nuorten Osakesäästäjien toiminnasta täällä.