Pohjois-Karjalan Osakesäästäjät

Pohjois-Karjalan Osakesäästäjät ry:n sijoitusillat joka kuukauden viimeinen keskiviikko klo 18.00 Reumayhdistyksen tiloissa Siltakatu 20 A 80100 Joensuu. Sijoitusiltaa ei pidetä joulukuussa, silloin vietetään yhteistä pikkujoulua eikä kesä- ja heinäkuussa.


Hallitus vuonna 2017:

Puheenjohtaja

Jouko Kauranen                              Puh. 0405549570                        jouko.kauranen@kithydro.fi

Varapuheenjohtaja

Anse Rajala                                    Puh. 045 – 603 0343                    anse.rajala@saunalahti.fi

Sihteeri/taloudenhoitaja

Marja Kontkanen                            Puh. 0453295867                        marjahkontkanen@gmail.com

Hallituksen jäsenet:

Tiedotus

Leena Westman                             Puh. 040 – 7371511                     leena.westman@gmail.com

Tapahtumat ja koulutus

Heikki Poutiainen                            Puh. 0408689808                        heikki_poutiainen@hotmail.com

Yhteistyösuhteet ja matkat

Jouko Tanskanen                            Puh. 050- 525 5575                    jouko.tanskanen@gmail.com

Sijoitukset

Reijo Sjögren                                   Puh. 0503419454                        reijo.sjogren@outlook.com

Toiminnantarkastajat

Aune Keränen                                  Puh. 040 – 596 5427
Liisa Lukkarinen

Varahenkilöt

Kalevi Westman                               Puh. 050 – 303 1596                    kalevi.westman@suomi24.fi
Timo Korhonen

 

Yhteistyökumppanit

 

 

      

   

 

pkkoyj_logo

 

 

Tapahtuman nimi Päivämäärä
11.03.2018
12.03.2018