Pohjois-Karjalan Osakesäästäjät

Pohjois-Karjalan Osakesäästäjät ry:n sijoitusillat joka kuukauden viimeinen keskiviikko klo 18.00 Reumayhdistyksen tiloissa Siltakatu 20 A 80100 Joensuu. Sijoitusiltaa ei pidetä joulukuussa, silloin vietetään yhteistä pikkujoulua eikä kesä- ja heinäkuussa.


Hallitus vuonna 2018:

Puheenjohtaja

Jouko Kauranen                               Puh. 0405549570                        jouko.kauranen@kithydro.fi

Varapuheenjohtaja/tapahtumat ja koulutus

Heikki Poutiainen                            Puh. 408689808                        heikki_poutiainen@hotmail.com

Sihteeri/taloudenhoitaja

Marja Kontkanen                             Puh. 0453295867                        marjahkontkanen@gmail.com

Hallituksen jäsenet:

Tiedotus

Leena Westman                               Puh. 040 – 7371511                     leena.westman@gmail.com

Yhteistyösuhteet ja matkat

Jouko Tanskanen                            Puh. 050- 525 5575                    jouko.tanskanen@gmail.com

Sijoitukset

Reijo Sjögren                                   Puh. 0503419454                        reijo.sjogren@outlook.com

Anse Rajala                                      Puh. 045 – 603 0343                    anse.rajala@saunalahti.fi


Toiminnantarkastajat:

Eija Sandberg-Aravuo           Puh. 040-822 2364                    eija.sandberg.aravuo@elisanet.fi

Timo Korhonen                       Puh. 050-3412344                      kakskerta@gmail.com

 

Varahenkilöt

Pentti Kemiläinen                        Puh.  040-5466479                      pentti.kemilainen@pp.inet.fi


Yhteistyökumppanit

 

 

      

   

 

pkkoyj_logo

 

 

Tapahtuman nimi Päivämäärä
25.08.2018
29.08.2018
03.09.2018
12.09.2018
20.09.2018