Pohjois-Savon Osakesäästäjät

Yhteystiedot:

Puheenjohtaja:

Petteri Koponen, Puhelin: 050 355 1238, Sähköposti: koponen.petteri@luukku.com

Varapuheenjohtaja:

Tuomas Aho, 050 422 6853, tuomas.aho@danskebank.fi

Sihteeri:

Erno Hilvenius, erno.hilvenius@gmail.com

Rahastonhoitaja:

Risto Kinnunen, 044 723 7242, risto.kinnunen@savonvoima.fi

 

Jäsenet:

Tomi Hyttinen, sisäinen tiedotus ja yksittäiset tilaisuudet, 040 571 8542, thyttinen@hotmail.com

Niilo Kärkkäinen, sijoituskerhot, 040 709 1454, niilo.karkkainen@gmail.com

Janne Korhonen, jäsenhankinta, janne.korhoin@gmail.com

Essi Sarkakari-Kosamo, jäsenhankinta, essi.sarkakari-kosamo@nordea.fi

Janne Pietikäinen, edustaminen Liiton tapahtumissa, 040 521 2121,  janne.pietikainen@osakekirja.fi

 

 

Tapahtuman nimi Päivämäärä
25.08.2018
27.08.2018
03.09.2018
12.09.2018
20.09.2018
11.10.2018